*متن قابل کپی در ادامه عملیات*


***شادی اروح طیبه شهدا و امام شهدا فاتحه و صلوات***
 


آن روزها مزدوران رژیم، همچون جغدی شوم بر هر خرابه ای که خود ساخته بودند سرک می کشیدند تا مبادا گنجشکی هوس پرواز کند و آن روز هم چنین بود، اما مگر می توان پرندگان آزادیخواه را در قفس های تنگ و تاریک برای همیشه محدود کرد. آن روز دانشگاه میعادگاه جوانانی بود که فریادهای حق طلبانه آنها لحظه ای قطع نمی شد. آن روز تقریبا به نیمه رسیده بود که یکباره صدای انفجار گلوله ها بلند شد و کبوتران خونین بال یکی پس از دیگری با خون خود بر سنگ فرشهای دانشگاه شعار آزادی نوشتند.
 در آن سالها که امریکا به دفاع از دژخیم برخاسته و جاسوس خانه اش را پایگاه توطئه قرار داده بود، امام بر می شورد که : آمریکا ام الفساد قرن است، هرچه فریاد دارید بر سر او بکشید در این هنگام گلهای نوشکفته و در عین حال تنومند انقلاب یعنی جوانان شهادت طلب و دانشجویان پیرو خط امام به جاسوس خانه استکبار یورش می برند و نبض توطئه گر را می گیرند و تیر خلاص را در قلب کثیف آمریکا در منطقه شلیک می کنند.
سیزده آبان حدیث نقطه عطفهای انقلاب است،
سیزده آبان با تمام هستی اش تجلی گاه حماسه ها و جوانمردیهای مردان تاریخ ساز است و این چنین است که  بر ملت مسلمان و انقلابی ایران مقدس می شود و سکویی برای پرواز و حرکت و این چنین است که این سیزده به یوم الله می پیوندد.
طبقه بندی: پرواز تا خدا، افلاکیان(شهدا)، بصیرت و دشمن شناسی، ملکوتیان(بزرگان و عرفا)، گالری تصاویر،
برچسب ها: 13 آبان، عکس نوشته 13آبان، آنروزها، مبارزه با استکبار، قرارگاه آسمانی شهیدعلیرضاحجتی، پروازتاخدا،

تاریخ : چهارشنبه 13 آبان 1394 | 07:31 ق.ظ | نویسنده : خادم الشهدا | مرید شهدا

  • paper | آنک بات | پارس خودرو