تبلیغات
پرواز تا خدا *قرارگاه آسمانی شهیدعلیرضاحجتی* - اینبار هرکه را بخواهند بر می گزینند..

*متن قابل کپی در ادامه عملیات*

کلیپ زیر رو حتماً دانلود کنید حال و هواتونو عوض میکنه..
برای دانلود روی عکس کلیک کنید
***شادی اروح طیبه شهدا و امام شهدا فاتحه و صلوات***


سال هایی نه چندان دور مردانی بودند که برای دفاع از مرزهای عشق و ایمان جان خویش را فدا کردند و سال ها بود که هر از چند گاهی استخوان های نصفه و جامانده آنان بر زمین را از دل خاک بیرون میکشیدیم و روی دست می بردیم تا حاجت روا شویم؛ اما چند صباحی است که حال و روز شهرمان بوی روزهای دهه شصت را می دهد. باز هم شهید و تشییع جنازه اما این بار دیگر گمنام نیستند و بچه هایشان را بزرگ تر از چند روز و شاید چند سال نمی یابی.چقدر حالمان خوب است که باز هم محله هایمان عطر خون پاک شهیدان را گرفته و خون تازه است که در شریان ما جریان پیدا کرده است.
صدای "هل من ناصر ینصرنی" امام را در کوی و برزن می شنویم و آرزوی شهادت نیز دیگر آرزو نیست، بلکه فقط یک همت بلند می خواهد. آری گفتم همت بلند، زیرا این بار دفاع از مرزهایی است که شاید بعضی آن را وظیفه خود ندانند و یا اصلا آن را بیهوده پندارند. اما ما  میدانیم که باب شهادت برای عالمان طریقت حق باز شده است و تفاوتش با سال های دفاع مقدس در این است که این بار فقط کسانی انتخاب می شوند که از همه عاشق ترند و به قولی درهم نمی چینند و  سوا می کنند، اما می دانیم که این راه باز است و هر که را  بخواهند برمیگزینند..
کاش مارا هم...!! طبقه بندی: افلاکیان(شهدا)، پرواز تا خدا، بصیرت و دشمن شناسی، گالری تصاویر،
برچسب ها: شهدای مدافع حرم، شهید محمدحسین محمدخانی، شهید بیضایی، شهید صدری زاده، شهید دهقان امیری، شهیدطاهری نیا، شهید ذوالفقاری،

تاریخ : سه شنبه 2 خرداد 1396 | 07:48 ق.ظ | نویسنده : خادم الشهدا | مرید شهدا
نمایش نظرات 1 تا 30

  • paper | آنک بات | پارس خودرو